146428
  ۱۳۹۷/۱/۲۳
پایان هفته فیلم حوزه هنری کرمان با حضور فیلم‌سازان کرمانی
همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی آخرین روز هفته فیلم حوزه هنری کرمان به همت واحد تصویری حوزه هنری استان کرمان با حضور فیلم‌سازان کرمانی و استقبال علاقمندان در محل هنرستان هنرهای زیبا کرمان برگزار شد.
   

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان کرمان، هفته فیلم حوزه هنری کرمان همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی، با اکران و نقد و بررسی ده فیلم که از روز شنبه 18 فروردین ماه در حال برگزاری بود، روز گذشته، چهارشنبه 22 فروردین، آخرین اکران خود را سپری کرد.


 

در روز پایانی، جمعی از کارگردانان و دست‌اندرکاران فیلم‌های کوتاه حضور داشتند و مستند‌های خالق اثر صادق حسینخانی و نیز آسیابان اثر مصطفی تقی‌زاده به روی پرده رفتند.


 

هفته فیلم حوزه هنری کرمان همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی با نمایش فیلم‌های «باغ نماز» به کارگردانی حسن اسدی، «زنان ابدی» به کارگردانی محمدصادق اسماعیلی، «برای گل سرخ» به کارگردانی مصیب اسدی ،«پایان خط» به کارگردانی حسن اسدی، «هیولای قرن» و «صدای من» به کارگردانی مجید برهانی، «خاطره یک جشن» و «دوئل» به کارگردانی حسام حسینی ، «خالق» به کارگردانی صادق حسینخانی و با جلسات نقد و بررسی کارشناسان، هجدهم تا بیست و دوم فروردین ماه از ساعت 10 صبح به همت واحد تصویری حوزه هنری استان کرمان در محل هنرستان هنرهای زیبا کرمان واقع در میدان خواجوی کرمانی ابتدای بولوار 22 بهمن برگزار شد.


©2020 HozehHonari. All Rights Reserved